Klīnika OrtoMed piedāvā plašas iespējas plānveida ķirurģisko operācijas veikšanai. Ķirurģiskās manipulācijas un plānveida operācijas speciālisti veic klīnikas ambulatorās līgumiestādēs un slimnīcās, kur ir izveidota laba infrastruktūra kvalitatīvu ķirurģisko pakalpojumu sniegšanai. Uz vietas katrā no iestādēm personāls nodrošina pacientam individuālu, kvalitatīvu un uz klientu orientētu medicīnisko pakalpojumu sniegšanu. Lai nozīmētu ķirurģisku manipulāciju vai operāciju, pacientam sākotnēji ir jāapmeklē operējošā OrtoMed speciālista konsultācija klīnikā. Uz konsultāciju līdzi jāņem visi esošie izraksti, nosūtījumi un izmeklējumi, kas var attiekties uz risināmo problēmu. Operējošais ārsts konsultācijā pieņems lēmumu par operācijas nepieciešamību, kā arī par veicamajiem papildizmeklējumiem. Nozīmējot operāciju, ārsts sniegs pilnu informāciju par tās norisi un ar to saistītajām darbībām.

Mazinvazīvā ārstēšana

Mazinvazīvs nozīmē — iejaukšanos ar minimālu audu traumatismu, kā rezultātā pēc šādas procedūras vai operācijas pacientam ir mazākas sāpes un atveseļošanās ir daudz ātrāka.

Pateicoties modernam aprīkojumam arvien vairāk procedūras ir iespējams veikt šādā ceļā. Mazinvazīvā veidā iespējams evakuēt locītavu un cīpslu sakaļķojumus sonogrāfijas kontrolē, bez ķirurģiskas iejaukšanās. Tāpat arī dažāda veida locītavu un citu lokalizāciju operācijas ir iespējams veikt ar minimālu ķirurģisku iejaukšanos, izmantojot endoskopiskās iekārtas.

P - Pk
09:00-20:00

S, Sv
Brīvs

© Ortomed. Visas tiesības aizsargātas. Web izstrāde: BORN