288 277 08
672 119 99
Blaumaņa iela 11/13, Rīga

Par Ortomed

MŪSU PRIORITĀTE – JŪSU KUSTĪBU BRĪVĪBA

Klīnika Ortomed ir mūsdienīga un strauji augoša medicīnas iestāde, kura specializējas traumatoloģijā. Klīnika saviem klientiem piedāvā plašu speciālistu komandu, diagnostiku, mazinvazīvu ārstēšanu un modernu, kompaktu dienas stacionāru.

Ortomed klīnika strādā kopš 2010. gada septembra. Mūsu klīnikā konsultē dažādu specialitāšu ārsti. Visi konsultējošie ārsti strādā arī Latvijas vadošajās slimnīcās un viņiem ir liela pieredze sarežģītu saslimšanu ārstēšanā. Klīnikā visi speciālisti strādā komandā, līdz ar to sarežģītos gadījumos pacientam maksimāli ātri tiek noteikta diagnoze un konkrētās saslimšanas pareiza ārstēšana.

Pacientam ir pieejams traumatologs ortopēds, rokas ķirurgs, mugurkaula ķirurgs, bērnu traumatologs ortopēds, neirologs, plastikas ķirurgs, radiologs diagnosts, anesteziologs, sāpju speciālists (algologs).

Ārstējam pacientus ar dažādām kustību un balsta aparāta saslimšanām, locītavu sāpēm, pēc traumas problēmām, muguras saslimšanām, neiroloģiskām slimībām. Tāpat sniedzam palīdzību hronisku vai ilgstošu sāpju gadījumā – sāpju kabinetā ārsts algologs piedāvā visu nepieciešamo ārstēšanu. Klīnikā uz vietas notiek pacientu konsultēšana, kā arī dažādi diagnostiski izmeklējumi, blokādes un citas mazinvazīvas manipulācijas, pārsiešanas. Nepieciešamības gadījumā veicam arī ķirurģisku ārstēšanu dienas stacionārā , kas aprīkots ar modernu operāciju zāli. Nodrošinām arī pilnu pēcoperācijas aprūpi.

Mazinvazīvas manipulācijas klīnikā tiek piedāvāts veikt US kontrolē – līdz ar to medikamentu ievade tiek nodrošināta ļoti precīzi. Tāpat ultrasonogrāfijas kontrolē veicam arī sakaļķojumu izņemšanu  no cīpslām un citām lokalizācijām. Šādā veidā pacients tiek izārstēts bez lielākas vai mazākas ķirurģiskas iejaukšanās.

P - Pk
09:00-20:00

S, Sv
Brīvs

© Ortomed. Visas tiesības aizsargātas. Web izstrāde: BORN