Pakalpojumi / Blokādes / Pulsa radiofrekvence

Pulsa radiofrekvence

Piesakiet savu nākamo vizīti, norādot speciālistu vai problēmu, kā arī Jums vēlamo vizītes laiku.

Sāpes var ārstēt, izmantojot gan farmakoloģiskās, gan invazīvās metodes. Ir liels invazīvo manipulāciju klāsts pie intensīvām grūti ārstējamām sāpēm: epidurālas steroidu injekcijas, starpskriemeļu locītavu blokādes, perifēro nervu pinumu blokādes, triger-punktu injekcijas.

Samērā inovatīvas Latvija ir radiofrekvences procedūras, kuras var izmantot gan pie muguras sāpēm, gan pie lielo locītavu problēmām.

Ja nerva iekaisumu neizdodas likvidēt medikamentozi, kā alternatīva metode sāpju mazināšanai tiek piedāvāta muguras smadzeņu nervu saknīšu radiofrekvences procedūra. Procedūras mērķis ir iedarboties uz nerva saknīšu jušanas šķiedrām  ar radiofrekvenci,  kā rezultātā   mazinās nerva iekaisums un sāpes.

Procedūras laikā rentgena kontrolē ievada speciālu adatu tuvu pie nerva saknītes. Adata tiek savienota ar radiofrekvences iekārtu, kas adatas galu sakarsē līdz 42 grādiem un uz nerva saknītes šķiedrām iedarbojas gan termiski, gan ar radiofrekvences radīto vibrāciju, kas samazina nerva iekaisumu un jūtību.

400,00 €
Citi pakalpojumi

Saistītie pakalpojumi

Kontakti

Sazināties
ar mums

Rakstiet vai zvaniet mums, mēs konsultēsim par visiem jautājumiem!

Paldies! Jūsu iesniegums ir saņemts!
Oh! Iesniedzot veidlapu, radās problēma.