• Izglītība / Darba pieredze

  Ārsta izglītību ieguvis Latvijas Medicīnas Akadēmijā. Ārsts traumatologs-ortopēds ar 15 gadu darba stāžu specialitātē. Darba vieta Traumatoloģijas un Ortopēdijas slimnīca, virsārsts Traumu centrā.

  Kopš 2006. gada papildus strādā Rīgas Stradiņa Universitātes traumatoloģijas un ortopēdijas katedrā par asistentu, veic studentu un rezidentu apmācību. Aktīvs Latvijas traumatologu-ortopēdu asociācijas, Latvijas Ceļa locītavas ķirurģijas, artroskopijas un sporta ortopēdijas asociācijas, Latvijas Rokas ķirurģijas un mikroķirurģijas asociācijas biedrs.

  Ieviesis un attīsta Latvijā jaunākās pleca un elkoņa locītavas endoprotezēšanas metodes. Zināšanas specialitātē papildinājis kursos un semināros Eiropā un ASV, stažējies Zviedrijas klīnikā pie prof. A.Ekelunda.

 • Ārsta pieņemšanas laiks

  Trešdiena 09:00-17:00

 • Valodas

  Latviešu, Angļu, Krievu

Specializācija

Speciālista
specializācija

Specializējies ortopēdisku saslimšanu, kaulu lūzumu un to seku ārstēšanā. Papildus ieguvis rokas ķirurga sertifikātu.

Savraksē izmanto jaunā pākās diagnostiskās metodes un precīzākai ārstēšanai invazīvās manipulācijas veic ultrasonogrāfijas kontrolē.

Speciālista pakalpojumi
Skatīt visas pakalpojumos

Piedāvājamie
pakalpojumi

Pakalpojumu speciālisti

Media

Komanda

Mūsu
speciālisti

Mūsu klīnikā strādā dažādu specialitāšu ārsti, kas ir atzīti kā vadoši speciālisti savā nozarē gan pieaugušiem, gan bērniem – traumatoloģijā-ortopēdijā (īpaši rokas ķirurģijā), mugurkaula ķirurģijā, kā arī algoloģijā (atsāpināšanā), neiroloģijā, anestezioloģijā, radioloģijā un ultrasonogrāfijā. Mēs varam jums palīdzēt!

Kontakti

Sazināties
ar mums

Rakstiet vai zvaniet mums, mēs konsultēsim par visiem jautājumiem!

Paldies! Jūsu iesniegums ir saņemts!
Oh! Iesniedzot veidlapu, radās problēma.