• Izglītība / Darba pieredze

  Ieguvusi ārsta grādu un specializējusies traumatoloģijā un ortopēdijā Rīgas Stradiņa universitātē. Rezidentūras apmācību izgājusi Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā.
  Kopš 2010. gada strādā Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā Traumatoloģijas centrā. Šobrīd slimnīcā vada rokas ķirurģijas grupu, Ambulatoro nodaļu un Īslaicīgās ķirurģijas centru (1. nodaļu).

  Darbojas jauno studentu apmācībā Rīgas Stradiņa universitātes Ortopēdijas katedrā kā pasniedzēja.

  Dr. I. Breide uzskata – lai pacientam sniegtu efektīvāko un saudzīgāko ārstēšanu, ir nepārtraukti jāpapildina zināšanas un jāapgūst pasaulē
  atzītu speciālistu pieredzi un jaunākās tehnoloģijas. Tāpēc regulāri turpina papildināt zināšanas konferencēs un kvalifikācijas celšanas kursos Latvijā un Eiropā. Stažējusies Portugālē, Vācijā, Čehijā.

  AO Foundation Trauma.
  Latvijas traumatologu un ortopēdu asociācija.
  Latvijas Ceļa locītavas ķirurģijas, artroskopijas un sporta ortopēdijas asociācija.

 • Ārsta pieņemšanas laiks

  Ceturtdiena 17:00-20:00

 • Valodas

  Latviešu, Angļu, Krievu

Specializācija

Speciālista
specializācija

Augšējās ekstremitātes traumu un saslimšanu ārstēšana, pleca un elkoņa endoprotezēšana, artroskopiskā ķirurģija, plaukstas ķirurģija.

Speciālista pakalpojumi
Skatīt visas pakalpojumos

Piedāvājamie
pakalpojumi

Komanda

Mūsu
speciālisti

Mūsu klīnikā strādā dažādu specialitāšu ārsti, kas ir atzīti kā vadoši speciālisti savā nozarē gan pieaugušiem, gan bērniem – traumatoloģijā-ortopēdijā (īpaši rokas ķirurģijā), mugurkaula ķirurģijā, kā arī algoloģijā (atsāpināšanā), neiroloģijā, anestezioloģijā, radioloģijā un ultrasonogrāfijā. Mēs varam jums palīdzēt!

Kontakti

Sazināties
ar mums

Rakstiet vai zvaniet mums, mēs konsultēsim par visiem jautājumiem!

Paldies! Jūsu iesniegums ir saņemts!
Oh! Iesniedzot veidlapu, radās problēma.