• Izglītība / Darba pieredze

  Dr. Laura Andersone medicīnisko izglītību ieguvusi Rīgas Stradiņa universitātē, specialitātē  ārsts ar papildus zināšanām pediatrijā. Specializācija traumatoloģijā un ortopēdijā rezidentūras ietvaros veikta VSIA Traumatoloģijas un Ortopēdijas slimnīca, kur labāko Latvijas speciālistu vadībā apgūta augšējās un apakšējās ekstremitātes traumu ķirurģiska un konservatīva ārstēšana.

  Stažējusies Skåne Universitātes slimnīcā Lundā, Zviedrijā. Regulāri apmeklē starptautiskās konferences un seminārus, gūstot ieskatu jaunākajās ārstēšanas tendencēm traumatoloģijā

  No 2015.gada Rīgas Stradiņa universitātes ortopēdijas katedras pasniedzēja, koncentrējoties uz ārzemju studentu plūsmas grupu apmācību.

  AO Trauma organizācijas biedre, piedalījusies starptautiskos specializētos apmācības kursos.

 • Ārsta pieņemšanas laiks

  Pirmdiena 16:00-19:00

 • Valodas

  Latviešu, Angļu, Krievu

Specializācija

Speciālista
specializācija

Ņemot vērā vispusīgo apmācību, specializējas gan augšējās, gan apakšējās ekstremitātes traumu un saslimšanu ārstēšanā.

Pakalpojumu speciālisti

Komanda

Mūsu
speciālisti

Mūsu klīnikā strādā dažādu specialitāšu ārsti, kas ir atzīti kā vadoši speciālisti savā nozarē gan pieaugušiem, gan bērniem – traumatoloģijā-ortopēdijā (īpaši rokas ķirurģijā), mugurkaula ķirurģijā, kā arī algoloģijā (atsāpināšanā), neiroloģijā, anestezioloģijā, radioloģijā un ultrasonogrāfijā. Mēs varam jums palīdzēt!

Kontakti

Sazināties
ar mums

Rakstiet vai zvaniet mums, mēs konsultēsim par visiem jautājumiem!

Paldies! Jūsu iesniegums ir saņemts!
Oh! Iesniedzot veidlapu, radās problēma.