• Izglītība / Darba pieredze

  Absolvējis Rīgas Stradiņa Universitāti. Strādā Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā ortopēdijas nodaļā.

  Ieguvis prestižās EMSOS un Ojāra Veides stipendijas, pateicoties kurām apguvis onkoloģisko un ortopēdisko slimību ārstēšanu vadošajās Eiropas klīnikās- Birmingemā, Lielbritānija (Karaliskā Ortopēdiskā Klīnika), Berlīnē, Vācija (Charite), Grācā, Austrija (Grācas Medicīnas Universitātes klīnika). Specializējies kursos Itālija, Vācijā, Francijā, Grieķijā, Nīderlandē, Zviedrijā u.c. Ik gadus papildina zināšanas starptautiskās konferencēs, kursos un semināros.

  Eiropas Muskuloskeletālās Onkoloģijas Biedrības (EMSOS) biedrs.

 • Ārsta pieņemšanas laiks

  Otrdiena 17:00-20:00

 • Valodas

  Latviešu, Angļu, Krievu

Specializācija

Speciālista
specializācija

Specializējas kaulu un mīksto audu audzēju un saslimšanu ārstēšanā, ortopēdijā (koriģējošas osteotomijas un traumu sekas), endoprotezēšanā un endoprotēžu revīzijās, infekciju ārstēšanā.

Speciālista pakalpojumi
Skatīt visas pakalpojumos

Piedāvājamie
pakalpojumi

Tā ir pēdas otrā pleznas kaula galviņas osteonekroze. Tās iemesls, iespējams, ir trauma. Sāpes pastiprinās fizisko aktivitāšu laikā. Fizikālā izmeklēšana atklāj jutīgumu otrā pleznas kaula galviņas apvidū un, nereti, pietūkumu. Diagnozi apstiprina rentgena izmeklējumi, lai gan jāpaiet divām nedēļām no simptomu sākuma, lai varētu redzēt izmaiņas. Ārstēšana ietver miera režīmu un polsteri pleznas kaula apvidū.

Komanda

Mūsu
speciālisti

Mūsu klīnikā strādā dažādu specialitāšu ārsti, kas ir atzīti kā vadoši speciālisti savā nozarē gan pieaugušiem, gan bērniem – traumatoloģijā-ortopēdijā (īpaši rokas ķirurģijā), mugurkaula ķirurģijā, kā arī algoloģijā (atsāpināšanā), neiroloģijā, anestezioloģijā, radioloģijā un ultrasonogrāfijā. Mēs varam jums palīdzēt!

Kontakti

Sazināties
ar mums

Rakstiet vai zvaniet mums, mēs konsultēsim par visiem jautājumiem!

Paldies! Jūsu iesniegums ir saņemts!
Oh! Iesniedzot veidlapu, radās problēma.