• Izglītība / Darba pieredze

  Dr. Mārcis Jēgers absolvējis Rīgas Stradiņa universitāti ar ārsta diplomu 2008. gadā. Rezidentūras programmu apguvis Latvijas Universitātē, strādājot un mācoties Traumatoloģijas un Ortopēdijas slimnīcā, kopš 2013. gada strādā par sertificētu traumatologu un ortopēdu.

  Savas zināšanas papildinājis ASV Jēlas Universitātes sistēmā pie profesora Keggi, apmeklējis kursus Lielbritānijā, Šveicē, Polijā, Čehijā un Baltijas valstīs.

  Latvijas traumatologu un ortopēdu asociācijas biedrs, AO Trauma asociācijas biedrs, starptautiskās SICOT organizācijas biedrs.

 • Ārsta pieņemšanas laiks

  Trešdienas 17:00-20:00

  Ceturtdiena 17:00-20:00

 • Valodas

  Latviešu, Angļu, Krievu

Specializācija

Speciālista
specializācija

Specializējies ekstremitāšu ortopēdisku saslimšanu, kaulu lūzumu un to seku ārstēšanā. Konsultē un ārstē pacientus ar augšējās ekstremitātes un pēdas traumām un patoloģijām.

Speciālista pakalpojumi
Skatīt visas pakalpojumos

Piedāvājamie
pakalpojumi

Komanda

Mūsu
speciālisti

Mūsu klīnikā strādā dažādu specialitāšu ārsti, kas ir atzīti kā vadoši speciālisti savā nozarē gan pieaugušiem, gan bērniem – traumatoloģijā-ortopēdijā (īpaši rokas ķirurģijā), mugurkaula ķirurģijā, kā arī algoloģijā (atsāpināšanā), neiroloģijā, anestezioloģijā, radioloģijā un ultrasonogrāfijā. Mēs varam jums palīdzēt!

Kontakti

Sazināties
ar mums

Rakstiet vai zvaniet mums, mēs konsultēsim par visiem jautājumiem!

Paldies! Jūsu iesniegums ir saņemts!
Oh! Iesniedzot veidlapu, radās problēma.