Speciālisti / Anesteziologi – reanimatologi / Dr. Mārtiņš Bērziņš
ATVAĻINĀJUMĀ

Dr. Mārtiņš Bērziņš

Anesteziologs, reanimatologs

Specializācija

Speciālista
specializācija

Anesteziologs – reanimatologs nodrošina anestēziju un arī pacienta dzīvības procesu uzturēšanu operāciju un citu medicīnisku manipulāciju laikā, pēc narkozes novērošanu un atsāpināšanu. 

Ārsts iepazīstas ar pacienta paredzamās manipulācijas vai operācijas apjomu, slimības smagumu, slimības vēsturi, pacienta veselības stāvokli, pārbaužu un analīžu rezultātiem, pacienta fizioloģiskajām īpatnībām, kaitīgajiem ieradumiem un plānotās operācijas vai medicīniskās manipulācijas veidu. Ārsts izvērtē, vai anestēzija konkrētam pacientam ir iespējama un pieļaujama. Izvērtē arī varbūtējos anestēzijas riskus, izvēlas katram cilvēkam atbilstīgu un pieļaujamu anestēzijas veidu, izstrādā pacienta anestēzijas plānu.

Anesteziologa kosultāciju mūsu Klīnikā Jūs varat apmeklēt arī tad, ja plānotā manipulācija vai operācija notiks citā ārstniecības iestādē.

Komanda

Mūsu
speciālisti

Mūsu klīnikā strādā dažādu specialitāšu ārsti, kas ir atzīti kā vadoši speciālisti savā nozarē gan pieaugušiem, gan bērniem – traumatoloģijā-ortopēdijā (īpaši rokas ķirurģijā), mugurkaula ķirurģijā, kā arī algoloģijā (atsāpināšanā), neiroloģijā, anestezioloģijā, radioloģijā un ultrasonogrāfijā. Mēs varam jums palīdzēt!

Kontakti

Sazināties
ar mums

Rakstiet vai zvaniet mums, mēs konsultēsim par visiem jautājumiem!

Paldies! Jūsu iesniegums ir saņemts!
Oh! Iesniedzot veidlapu, radās problēma.