• Izglītība / Darba pieredze

  Studējis Rīgas Stradiņa Universitātē, rezidentūra traumatoloģijas un ortopēdijas specialitātē Traumtoloģijas un Ortopēdijas slimnīcā. Profesionālā kvalifikācija papildināta Eiropas klīnikās – Vācijā, Šveicē, Itālijā, Lielbritānijā u.c. Regulāra dalība tālākizglītības kursos specialitātes tēmās – pēdas ķirurģijā un kaulu-locītavu infekcijās, rekonstruktīvā mikroķirurģijā.

  Iegūts starptautiskai maģistra grāds rekonstruktīvā mikroķirurģijā (International Master’s Degree in Reconstructive Microsurgery) Barselonas Universitātē, Eiropas rekonstruktīvās mikroķirurģijas skolā. Stažēšanās Francijā, Spānijā, Somijā, Itālijā, Šveicē.

  Pamata darbavieta ir Traumatoloģijas un Ortopēdijas slimnīca, 4.nodaļas vadītājs.

  Latvijas Traumatoloģijas un Ortopēdijas asociācijas valdes loceklis. European Bone and Joint Infection Society un AO Foundation biedrs, lektors.

 • Ārsta pieņemšanas laiks

  Trešdiena 17:00-20:00

 • Valodas

  Latviešu, Angļu, Krievu

Specializācija

Speciālista
specializācija

Specializējies pēdu deformāciju korekcijā, kaulu-locītavu infekciju un traumu radīto seku ārstēšanā, rekonstruktīvā ķirurģijā, t.sk. ar mikroķirurģisko tehniku izmantošanu.

Speciālista pakalpojumi
Skatīt visas pakalpojumos
Komanda

Mūsu
speciālisti

Mūsu klīnikā strādā dažādu specialitāšu ārsti, kas ir atzīti kā vadoši speciālisti savā nozarē gan pieaugušiem, gan bērniem – traumatoloģijā-ortopēdijā (īpaši rokas ķirurģijā), mugurkaula ķirurģijā, kā arī algoloģijā (atsāpināšanā), neiroloģijā, anestezioloģijā, radioloģijā un ultrasonogrāfijā. Mēs varam jums palīdzēt!

Kontakti

Sazināties
ar mums

Rakstiet vai zvaniet mums, mēs konsultēsim par visiem jautājumiem!

Paldies! Jūsu iesniegums ir saņemts!
Oh! Iesniedzot veidlapu, radās problēma.