Speciālisti / Traumatologs-ortopēds / Rokas ķirurgs / Dr. Mārcis Radziņš
ATVAĻINĀJUMĀ

Dr. Mārcis Radziņš

Pacienta izpratne par savu saslimšanu vienmēr ļauj pilnībā izmanot visas mūsdienu ārstēšanas iespējas un iegūt vislabāko iespējamo rezultātu, līdz ar to Dr. Mārcis Radziņš vienmēr rūpīgi izskaidro pacientam viņa saslimšanas ārstēšanas iespējas un gaidāmos rezultātus, rekomendējot vispareizāko konservatīvo vai ķirurģisko ārstēšanu.

 • Izglītība / Darba pieredze

  Mārcis Radziņš traumatologa ortopēda specialitātē strādā kopš 2003. gada. Apguvis dažādu ortopēdisku slimību, traumu un to seku ārstēšanu Latvijā un ārvalstu klīnikās (Lundas universitātes slimnīca (Zviedrija), Waterburijas slimnīca (ASV), Čikāgas universitātes slimnīca (ASV) u.c. ) Regulāri apmeklē dažādus kursus un konferences gan Eiropā, gan tālākās pasaules valstīs. Papildus iegūts rokas ķirurga sertifikāts. Strādā arī vadošajā specialitātes klīnikā Latvijā – Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas Traumu centrā. Attīsta pleca un elkoņa locītavu protezēšanu Latvijā. Ir Latvijas traumatologu ortopēdu asociācijas, Latvijas Ceļa locītavas ķirurģijas, Artroskopijas un Sporta ortopēdijas asociācijas, Latvijas Rokas ķirurģijas un mikroķirurģijas asociācijas biedrs. Apmāca jaunos ārstus traumatologa ortopēda specialitātē. Veic dažādas manipulācijas US kontrolē, piedāvājot pacientiem ļoti precīzu medikamenta ievadi nepieciešamajā vietā.

 • Ārsta pieņemšanas laiks

  Pirmdiena 16:00-20:00
  Ceturtdiena 16:00-20:00

 • Valodas

  Latviešu, Angļu, Krievu

Specializācija

Speciālista
specializācija

Rokas ķirurgs.

Savā praksē izmanto jaunākās diagnostiskās metodes un precīzākai ārstēšanai invazīvās manipulācijas veic ultrasonogrāfijas kontrolē.

Speciālista pakalpojumi
Skatīt visas pakalpojumos

Piedāvājamie
pakalpojumi

Pakalpojumu speciālisti

Media

Komanda

Mūsu
speciālisti

Mūsu klīnikā strādā dažādu specialitāšu ārsti, kas ir atzīti kā vadoši speciālisti savā nozarē gan pieaugušiem, gan bērniem – traumatoloģijā-ortopēdijā (īpaši rokas ķirurģijā), mugurkaula ķirurģijā, kā arī algoloģijā (atsāpināšanā), neiroloģijā, anestezioloģijā, radioloģijā un ultrasonogrāfijā. Mēs varam jums palīdzēt!

Kontakti

Sazināties
ar mums

Rakstiet vai zvaniet mums, mēs konsultēsim par visiem jautājumiem!

Paldies! Jūsu iesniegums ir saņemts!
Oh! Iesniedzot veidlapu, radās problēma.