Speciālisti / Radiologs / Prof. Maija Radziņa

Prof. Maija Radziņa

Radiologs, Ultrasonogrāfijas speciālists

 • Izglītība / Darba pieredze

  Maija Radziņa ir sertificēta specialitātē radiologs diagnosts kopš 2006. gada. Apguvusi dažādas attēldiagnostikas metodes (rentgenogrāfija, datortomogrāfija, magnētiskā rezonanse, ultrasonogrāfija) radioloģijas rezidentūrā Latvijā un stažējoties Londonas (Lielbritānija), Bostonas (ASV), Grācas (Austrijas) universitātes klīnikās. Regulāri papildina zināšanas konferencēs un kursos Latvijā un Eiropā.

  Kopš 2011. gada vada Latvijas Ultrasonogrāfistu asociāciju, ir Latvijas Radiologu asociācijas valdes locekle, Latvijas muskuloskeletālās radioloģijas u.c. profesionālo asociāciju biedre. Regulāri organizē tālākizglītības kursus ārstiem ultrasonogrāfijas metodē un ikdienā piedalās studentu un rezidentu apmācībā radioloģijas nozarē Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcā.

 • Ārsta pieņemšanas laiks

  Otrdiena 14:00-16:00

 • Valodas

  Latviešu, Angļu, Krievu

Specializācija

Speciālista
specializācija

Speciālista pakalpojumi
Skatīt visas pakalpojumos

Piedāvājamie
pakalpojumi

Komanda

Mūsu
speciālisti

Mūsu klīnikā strādā dažādu specialitāšu ārsti, kas ir atzīti kā vadoši speciālisti savā nozarē gan pieaugušiem, gan bērniem – traumatoloģijā-ortopēdijā (īpaši rokas ķirurģijā), mugurkaula ķirurģijā, kā arī algoloģijā (atsāpināšanā), neiroloģijā, anestezioloģijā, radioloģijā un ultrasonogrāfijā. Mēs varam jums palīdzēt!

Kontakti

Sazināties
ar mums

Rakstiet vai zvaniet mums, mēs konsultēsim par visiem jautājumiem!

Paldies! Jūsu iesniegums ir saņemts!
Oh! Iesniedzot veidlapu, radās problēma.