Traumatologs – ortopēds

Dr. Aigars Vugulis ārsta izglītību ieguvis Latvijas Medicīnas Akadēmijā. Ārsts traumatologs-ortopēds ar 15 gadu darba stāžu specialitātē. Darba vieta Traumatoloģijas un Ortopēdijas slimnīca, virsārsts Traumu centrā.

Specializējies ortopēdisku saslimšanu, kaulu lūzumu un to seku ārstēšanā. Papildus ieguvis rokas ķirurga sertifikātu. Ieviesis un attīsta Latvijā jaunākās pleca un elkoņa locītavas endoprotezēšanas metodes. Zināšanas specialitātē papildinājis kursos un semināros Eiropā un ASV, stažējies Zviedrijas klīnikā pie prof. A.Ekelunda. Savā praksē izmanto jaunākās diagnostiskās metodes un precīzākai ārstēšanai invazīvās manipulācijas veic ultrasonogrāfijas kontrolē.

Kopš 2006. gada papildus strādā Rīgas Stradiņa Universitātes traumatoloģijas un ortopēdijas katedrā par asistentu, veic studentu un rezidentu apmācību. Aktīvs Latvijas traumatologu-ortopēdu asociācijas, Latvijas Ceļa locītavas ķirurģijas, artroskopijas un sporta ortopēdijas asociācijas, Latvijas Rokas ķirurģijas un mikroķirurģijas asociācijas biedrs.

Otrdiena
15:00-19:00

Trešdiena
15:00-19:00

P - Pk
09:00-20:00

S, Sv
Brīvs

© Ortomed. Visas tiesības aizsargātas. Web izstrāde: BORN