Vertebrologs – mugurkaula ķirurgs

Kalvis Briuks ārsta izglītību ieguvis Rīgas Stradiņu universitātē. Vertebrologa-mugurkaula ķirurga specialitātes apguvis Traumatoloģijas un Ortopēdijas slimnīcā, kur arī tālāk no 2003. gada strādā Mugurkaula ķirurģijas centrā. Zināšanas mugurkaula slimību ārstēšanā papildinājis kursos un semināros Latvijā, kā arī stažējies mugurkaula ķirurģijas centros Eiropā, pārsvarā Vācijas klīnikās. Strādājis Nacionālā rehabilitācijas centrā „Vaivari”, piedaloties bērnu un pieaugušo mugurkaula deformāciju (skoliožu un kifožu) ķirurģiskā ārstēšanā. Papildus par vertebrologu strādā Valsts Neatliekamā medicīnas palīdzības dienestā, sniedzot palīdzību akūtu smagu mugurkaula traumu gadījumos.

No 2010. gada ir Rīgas Stradiņa universitātes doktorants un ortopēdijas katedras pasniedzējs.

Dr. Kalvis Briuks ir mugurkaula slimību ķirurgs, taču, neskatoties uz to, pacientu ārstēšanā būtisku uzsvaru liek arī uz neķirurģiskām ārstēšanas metodēm – dažāda veida blokādēm, osteorefleksoterapiju, teipošanu.
Mugurkaula saslimšanas veiksmīgas ārstēšanas atslēga ir precīzi saprast sāpju cēloni un izvēlēties pareizo ārstēšanas pieeju, nepārspīlējot katras metodes – ķirurģiskas vai konservatīvas jeb neķirurģiskas – efektivitāti.

Otrdiena
16:00- 20:00

Trešdiena
16:00-20:00

Ceturtdiena
16:00-20:00

Piektdiena
16:00-18:00

P - Pk
09:00-20:00

S, Sv
Brīvs

© Ortomed. Visas tiesības aizsargātas. Web izstrāde: BORN